20 Kasım 2017 Pazartesi

AYIŞIĞI ORGANİK SİTESİ ONLINE ALIŞVERİŞİM

Selamlar :)) Instagram hesabımı takip edenler bilir ki, genelde alışverişlerimi online olarak yaparım.  Kimyasal içermeyen cilt bakım ürünleri tercihimdir. Sizlere bu yazıda Ayışığı Organik Sitesi Online Alışverişimden bahsedeceğim. 

AYIŞIĞI ORGANİK SİTESİ ONLINE ALIŞVERİŞİM
AYIŞIĞI ORGANİK SİTESİ ONLINE ALIŞVERİŞİM

15 Kasım 2017 Çarşamba

ZAFUL/ KOLLARI FIRFIR DETAYLI PEMBE KAZAK

Selamlar :)) Havaların soğuması ve kış mevsiminin yaklaşmasıyla kazaklara trikolara hızlı bir giriş yaptık. Bu yazıda paylaştığım kombin önerileri çok sevildi. Kolları fırfırlı pembe renkli kazak benimde sitede en çok ilgimi çeken ürün oldu ve hemen sipariş verdim.

ZAFUL/ KOLLARI FIRFIR DETAYLI PEMBE KAZAK
Flouncy Layered Sleeve Pullover Sweater TIK TIIK

Yurt dışı siparişi olduğu için aklımda çok fazla soru işareti vardı. Zaful alışveriş ve teslimat konusunda benden tam not aldı. 1 hafta gibi kısa bir sürede kargo adresime sorunsuz olarak teslim edildi. Nette gördüğümün aynısı geldi ve doku olarak da beğendim.

30 Ekim 2017 Pazartesi

Zaful Online Alıveriş

Selamlar :)) Yurt dışı alışveriş siteleri bugünlerde çok moda bende sizler için kendime zevkime uygun bir kombin hazırladım. Ürünler zaful sitesinden. Bu arada sitede bu ara süper kampanyalar var. Halloween promosyonlarına da bi göz atın derim :)

zaful
BURAYA TIK TIK

Bu sene kolları volanlı kazaklar çok moda. Her yerde volan modası görmek mümkün, yazın efil efil olan kıyafetleri kış mevsiminde de dolaplarımızı süslüyor. Moda olunca herkesle aynı giyinmek, deyim yerindeyse pişti olmamak için alışverişlerinizde yurt dışı sitelerini tercih edebilirsiniz. 

20 Ekim 2017 Cuma

URBAN CARE KURU ŞAMPUAN IT'S SO HIGH

Selamlar :)) Urban Care markası bir Türk firması olmasının yanı sıra sürekli yenilenen ve gelişen bir kozmetik kuruluşu.  Urban Care kuru şampuanları da raflarda yerini aldı, bu yazıda Urban Care kuru şampuan It's so high inceleyeceğiz. 

URBAN CARE KURU ŞAMPUAN IT'S SO HIGH
URBAN CARE KURU ŞAMPUAN IT'S SO HIGH


Kuru şampuan nedir?

Yağlı saç derisine sahip kişilerin kurtarıcısı olan kuru şampuanlar son yıllarda çok popüler. Etken madde olarak içerisinde pudra bulunmaktadır. Gün içerisinde aşırı yağlanan saçlarınız varsa yada saçınızı canlandırmak hacim katmak istiyorsanız kuru şampuanlar favoriniz olur. Bir çok kişide her gün saçını yıkamak istemediğinden temizlik hissini kuru şampuanlarla sağlıyor.

18 Ekim 2017 Çarşamba

MADAM ILE BÜSRANIN BLOGGER ETKİNLİGİ


Selamlar :)) Madam ile Büsranın blogger etkinliği 9 Eylül'de Atlantis Avm KIRK FIRIN'da gerçekleşti. Blog yazarı arkadaşlarla birlikte harika bir vakit geçirdik. 

Bu güzel davet için Madam Kokos ve Büsra'ya teşekkür ederim. 

MADAM ILE BÜSRANIN BLOGGER ETKİNLİGİ
MADAM ILE BÜSRANIN BLOGGER ETKİNLİGİ

İlk olarak bizleri ağırlayan ve mekana sponsor olan Kırk Fırın ailesine teşekkür ederim. Tatlı ve pastaların lezzeti tazeliği çok güzeldi.MADAM ILE BÜSRANIN BLOGGER ETKİNLİGİ
MADAM ILE BÜSRANIN BLOGGER ETKİNLİGİ

Mekan süslemesi, şeker hamuru kurabiye ve şirin aynalar, Düş Organizasyona aitti.